Thuis ProductenDe Router van GPON ONU

Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V

China Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V leverancier
Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V leverancier Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V leverancier Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NATYWISH
Certificering: CE, ROHS, FCC
Modelnummer: Ntw-G174200S

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Paypol
Levering vermogen: 5000pcs/week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
PON-haven: Single-mode Sc, enig-vezel, Stroomafwaarts tarief 2.5Gbps, Stroomopwaarts tarief 1.25Gbps. De dienstinterface: 4*10/100/1000Mbps LAN havens. 2 stemhavens met wififunctie
golflengte: Tx 1310nm, Rx 1490nm optisch Type: SC/PC
Overdracht van afstand: 20KM Voeding: DC 12V

4FE + 2 Stemhavens + WIFI GPON ONU met 1 GPON-havens, 4 *1000M-LAN havens, stem 2

 

havens +WIFI ONU

                                                                                                                                     -Ntw-G174200S

 

Van het de Wijzegpon ONU Optische Netwerk van Sc Enige de Eenheidsonu Router 1310nm/1490nm gelijkstroom 12V

 

 

 

Productoverzicht

 

De reeks van ntw-G174200S GPON ONU is een breedband einddieapparaat door NATYWISH wordt ontworpen, aan de behoeften van telecommunicatieexploitant te voldoen, de breedbandtoegang van SOHO, breedbandsnelheidsverhoging, FTTH/FTTO, keurt het rijpe, stabiele en rendabele gigabitepon technologie goed, en integreert Gigabit Ethernet-het schakelen, WDM en van HFC optische ontvangende technologie, met de eigenschap van hoge betrouwbaar, gemakkelijk te leiden en QoS-waarborg. Het voldoet IEEE802.3ah-norm en het materiaal aan technische vereisten van China Telecom EPON (V2.1) enz.

 

Technische Beschrijving

 

1. De machtsadapter voerde in: 220V AC, 50HZ.

2. Systeemvoeding: Zie het naambord op het apparaat.

3. Omgevingstemperatuur: - 5 (V2801W 0 ~ +40℃) Omringende vochtigheid ~ +55℃: 10% ~ 4,95% (niet het condenseren).

4. Opslagtemperatuur: - 30 de vochtigheid van ~ +60℃Store: (non-condensing) 10% ~ 95%.

 

 

Hardwarespecificatie

 

  Parameternaam

 

  Hardwareparameter

 

 

  GPON

 

  Chipset

 

 

  BCM68380 reeks.

 

  PON-Haven

 

  Single-mode Sc, enig-vezel, Stroomafwaarts tarief 2.5Gbps, Stroomopwaarts tarief 1.25Gbps.

 

 

  Golflengte

 

 

   Tx 1310nm, Rx 1490nm.

 

  Gevoeligheid

 

 

   < -27dBm="">

 

 Optisch Type

 

 

   SC/PC.

  Interfacetype

 

  4*10/100/1000Mbps,

  Auto aanpassingsethernet-interfaces, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaar,

  2 havens, RJ11-schakelaar.

 

 

 Draadloos

 

 Volgzaam met IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R één interne antenne en één externe antenne.

 

 

 Indicatoren

 

 13, voor MACHT, PON, LOS, WAN, WiFi, Telefoon, Lan, Paar, USB.

 

 Afmeting

 

 185mm×135mm×45mm.

 

 Macht

 

  DC12V, 1A/1.5A.

 

 Machtsconsumptie

 

  ≤10W.

 

 Gewicht

 (Geen Machtsadapter)

 

 340g.

 

  Grootte

 

 195mm x188mm x51mm.

 

 

Softwarespecificatie

 

   Parameter

   Naam

 

  Softwareparameter

 

 

   GPON

 

    LAN

 

  Het tarief van de steunhaven het beperken

  De opsporing van de steunlijn

 

    VLAN

 

  De markeringswijze van steunvlan

  De transparante wijze van steunvlan

  De boomstamwijze van steunvlan

  Van vertaal steunvlan wijze

  De wijze van steunvlan QinQ

 

   Multicast

 

 Steun IGMPv1/v2/v3

 Steunigmp Volmacht en MLD-Volmacht

 Steun IGMP Snooping en MLD Snooping

 

     QoS

 

 Steun 4 rijen

 Steun SP en WRR

 Steun 802.1P

 Steun DSCP

 

        L3

 

  Steun IPv4, van IPv6 en van IPv4/IPv6 dubbele stapel

  Steun DHCP/PPPOE/Statics

  Steun Statische route

  NATIONAAL steun

  Steunbrug, Route, Route en Bruggemengde modus

  Steun DMZ

  Steun DNS

  Steun ALG

  Steun UPnP

  Steun Virtuele Server

 

 

      DHCP

 

   De Server van steundhcp

      VOIP

 

  Het protocol van het steunslokje,

  De codage van de steunstem: Itu-t G.711/G.723/G.726/G.729, auto onderhandelt met vraagagent,

  De annulering die van de steunecho itu-t G.165/G.168-2002, tot 128ms-staartlengte overschrijden,

  Hoge steun - lage snelheidsfax/Modem, omleidingsfax, en T38-fax,

  Steun In-band/RFC2833/SIP-INFORMATIE, MD5-authentificatie, vraag vooruit, oproep in wachtstand, hot-line vraag, en allerlei stem op de toegevoegde waarde, de dienst. Multi-party confereren,

  Steunlijn het testen volgens gr.-909.

 

    Draadloos

 

  Steun 802.11b/g/n en Gemengde modus,

  Steun 4 SSID,

  De steun geen-auth-Nr, WEP, WPA-PSK en WPA2-PSK functioneert met AES, TKIP-encryptie.

 

  Prestaties

 

 Gegevensverlies: <1>

 Vraagverlies: <0>

 

  Veiligheid

 

  Steunfirewall

  De filter van steunmac

  Steunacl

  Steunurl filter

 

 Beheer

 

  Steun OMCI (itu-t G.984.x).

 

 

  Steunweb.

  Steun TR069.

  Steun TELNET.

  Steun CLI. 

 

 

 

Ordeinformatie

 

     

     Model

 

   Beschrijving

 

   Ntw-G174200S

 

 

   4GE+2 stemhavens +WIFI GPON ONU

 

 

 

 

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Echo Wang

Tel.: +8613760198031

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)