Thuis ProductenDe Router van GPON ONU

600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens

China 600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens leverancier
600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens leverancier 600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens leverancier

Grote Afbeelding :  600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NATYWISH
Certificering: CE, RoHs, FCC
Modelnummer: Ntw-G172P4E1W

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pcs/doos, 50 dozen/karton
Levertijd: 5 - 8 werkdagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 5000PCS /dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: GPON ONU Hoofdchipset: realtek
Materiaal: Plastic CPU: 600MHz
optische interface: SC/PC schakelaar Gewicht: 0.34KG

Router 4 * 1000M Ethernet van GPON ONU + 2 * FXS-havens + het draadloze verpletteren ONT
 

De producten introduceren:

 

Ntw-G172P4E1W de eindapparaten worden ontworpen voor het vervullen FTTH en de drievoudige vraag van de speldienst van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten. Deze dozen zijn gebaseerd op de rijpe technologie van Gigabit GPON, die hoge verhouding van prestaties aan prijs, en de technologie van 802.11n WiFi (2T2R) ook hebben, Laag 2/3 en hoog - kwaliteit VoIP. Zij zijn hoogst betrouwbaar en gemakkelijk om, met gewaarborgde QoS voor de verschillende dienst te handhaven. En zij zijn volledig volgzaam met technische voorschriftenen zoals ITUT984.x en technisch vereiste van GPON-Materiaal van China Telecom

 

Speciale Eigenschappen

 

Auto-ontdekt gebruiksklaar, eigenschappen, auto-configuratie, en autoingebouwde programmatuurverbetering, enz.
De geïntegreerde verre configuratie van OMCI en onderhoudsfunctie.
Functies van steun de rijke QinQ VLAN en multicast eigenschappen van IGMP Snooping.
Volledig verenigbaarheid met OLT op Broadcom/PMC/Cortina wordt gebaseerd die chipset.
Steun802.11n WiFi (2T2R) functie.
NATIONAAL steun, Firewallfunctie.
Steun IPv4 en de dubbele stapel van IPv6.
Het geïntegreerde lijn testen volgzaam met gr.-909 op POTTEN.

 

Technische punten Beschrijving
Ntw-G172P4E1W
Hoofdchipset Realtek
Cpu 600MHZ
Geheugen 128M bytes DDR3
Flits 16M SPI
PON-Haventype BOSA
PON-interface 1 GPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel, Stroomafwaartse 1.25Gbps, Stroomopwaartse 2.5Gbps
Golflengte GPON Tx 1310nm, EPON Rx 1490nm
Gevoeligheid <-27dbm>
Overbelasting >-3dBm (PX20+)
Optische interface SC/PC schakelaar
LAN interface 4 auto aanpassingsethernet interfaces van x 10/100/1000Mbps, RJ45-schakelaars
Stroomafwaartse POTTENinterface 2 FXS, RJ11-schakelaars
Indicatoren 14 indicatoren, voor status van voeding, PON, LAN en POTTEN.
WLAN Volgzaam met IEEE802.11b/g/n, 300Mbps,
2T2R twee externe antenne
WLAN-productie

100Mbps @ 40users, 1518bytes, geen-encryptie

107Mbps @ 40users, 512bytes, encryptie

Gelijkstroom-voeding +12V, 1A, externe ac-gelijkstroom machtsadapter  
Machtsconsumptie ≤10W  
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5~+55℃
Werkende vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
 
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30~+60℃
Het opslaan van vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
 
Afmeting 205mm*140mm*37mm (W*H*D)  
Netto gewicht 0.34Kg  

 

Datadienstfuncties

 

Volledige snelheids non-blocking omschakeling.
2K MAC-adreslijst.
64 identiteitskaart van volledige waaiervlan.
Steun QinQ VLAN, 1:1 VLAN, VLAN-het opnieuw gebruiken, VLAN-boomstam, enz.
Geïntegreerde haven controle, haven, haventarief, haven SLA die, enz. beperken weerspiegelen.
Opsporing van de steun de autopolariteit van Ethernet-havens (AUTOmdix).
Geïntegreerde IEEE802.1p QoS met prioritaire rijen met vier niveaus.
Steun IPv4 IGMP het snooping en het snooping van IPv6 MLD.
Steunbrug, router en brug/routergemengde modus.


De Functies van de POTTENdienst


Vraagprotocol: SLOKJE (IMS compatibel systeem), naadloos compatibel systeem met al populaire vraagagent.
Integreer van de hartslagfunctie en steun actieve/reservevraagagent.
Stemcodage: Itu-t G.711/G.723.1 (5.3K/6.3Kbit/s) /G.729, auto-onderhandelt met vraagagent.
Echoannulering die itu-t G.165/G.168-2002, tot 128ms-staartlengte overschrijden.
Hoge steun - lage snelheidsfax, omleidingsfax, en T38-fax.
Van de de MODEM (56Kbps) wijzerplaat van de steun de toegang hoge snelheid.
Steun RFC2833 en overtollige RFC2833, verschilringen, MD5-authentificatie, vraag vooruit, oproep in wachtstand, hot-line vraag, wekker, en allerlei de stemdienst op de toegevoegde waarde.
Multi-party confereren.
Lijn het testen volgens gr.-909.
IP-adrestaak: dynamische PPPoE/DHCP-Cliënt en statische IP.
Steunweb, CLI, IVR, TR069.
Vraagverlies minder dan 0,01%.


WIFI-de Dienstfuncties
Geïntegreerde 802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R.
Steun 128 verbindingen.
Steun WEP en WPA/WPA2-beveiligingsprotocollen

600MHZ Draadloze de Routerplug en play 4 * 1000M Ethernet van cpu GPON 2 * FXS-Havens

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: wendy

Tel.: +8615012857454

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)