Thuis ProductenDe Router van GPON ONU

HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang

China HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang leverancier
HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang leverancier HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang leverancier

Grote Afbeelding :  HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NATYWISH
Certificering: CE, ROHS, FCC
Modelnummer: Ntw-G174200S

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Paypol
Levering vermogen: 5000pcs/week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 4FE/1GE + 3FE + 2 stemhavens + wifi GPON ONU De diensthaven: 1 GPON-haven, 4*10/100/1000Mbps-LAN havens. 2 stemhavens met wififunctie
golflengte: Tx 1310nm, Rx 1490nm optisch Type: SC/PC
Shell materiaal: Plastic Bedrijfshaventype: de interface van de stemhaven RJ11, LAN havenrj45 interface

 
OMHELZINGStype GPON ONU optische netwerkeenheid 4FE/1GE + 3FE + 2 stemhavens + WIFI voor
 
vezel aan het het netwerksysteem van de huistoegang
 
 
 
 
HGU typt de routermodem van GPON ONU FTTX voor Vezel aan het het Netwerksysteem van de Huistoegang
 
Gigabit passief optisch netwerk
 
Is het Gigabit passieve optische netwerk (GPON) een punt-tot-meerpunttoegangsmechanisme die eind voorzien - gebruikers van de capaciteit om de veelvoudige diensten op één enkel vezelvervoersnetwerk te consolideren. Om deze technologie te realiseren, worden vele apparaten gebruikt om het netwerk, zoals de reeks van 4 + 2 te steunen + WIFI GPON ONU ontworpen van natywish.
 
De eigenschap van 4 + 2 + WIFI GPON ONU
 
1. Havens: 1 PON + 4 * 10/1000M RJ45 haven + 2 RJ-11 haven + 1 USB + WIFI
 
2. Transmissiesnelheid: 2.5Gbps stroomafwaarts/1.25Gbps stroomopwaarts
 
     Golflengte: TX: 1310mm RX: 1490mm
 
3. Machtsconsumptie: 10W
 
4. Gevoeligheid: < -27dBm=""> 
 
Speciale kenmerken
 
1. gebruiksklaar
 
2. De geïntegreerde verre configuratie van TR069 en onderhoudsfunctie
 
3. Steun rijke QinQ VLAN, DHCP-Server/Relais en IGMP/MLD die multicast eigenschap snooping
 
4. Steun IPv4 en de dubbele stapel van IPv6
 
5. Steunenbrug, router en brug/routergemengde modus
 
6. NATIONAAL steun, Firewallfunctie
 
7. Toewijzing (DBA) van de steun de Dynamische Bandbreedte
 
8. Steun PPPoE, DHCP, statische IP

 

Hardwarespecificatie

 

  Parameternaam

 
  Hardwareparameter
 

 
  GPON

 
  Chipset
 

 
  BCM68380 reeks.

 
  PON-Haven

 
  Single-mode Sc, enig-vezel, Stroomafwaarts tarief 2.5Gbps, Stroomopwaarts tarief 1.25Gbps.
 

 
  Golflengte
 

 
   Tx 1310nm, Rx 1490nm.

 
  Gevoeligheid
 

 
   < -27dBm="">

 
 Optisch Type
 

 
   SC/PC.

  Interfacetype

 
  4*10/100/1000Mbps,
  Auto aanpassingsethernet-interfaces, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaar,
  2 havens, RJ11-schakelaar.
 

 
 Draadloos

 
 Volgzaam met IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R één interne antenne en één externe antenne.
 

 
 Indicatoren
 

 13, voor MACHT, PON, LOS, WAN, WiFi, Telefoon, Lan, Paar, USB.

 
 Afmeting
 

 185mm×135mm×45mm.

 
 Macht
 

  DC12V, 1A/1.5A.

 
 Machtsconsumptie
 

  ≤10W.

 
 Gewicht
 (Geen Machtsadapter)
 

 340g.

 
  Grootte
 

 195mm x188mm x51mm.

 
 

Softwarespecificatie

 

   Parameter
   Naam

 
  Softwareparameter
 

 
   GPON
 

    LAN

 
  Het tarief van de steunhaven het beperken
  De opsporing van de steunlijn
 

    VLAN

 
  De markeringswijze van steunvlan
  De transparante wijze van steunvlan
  De boomstamwijze van steunvlan
  Van vertaal steunvlan wijze
  De wijze van steunvlan QinQ
 

   Multicast

 
 Steun IGMPv1/v2/v3
 Steunigmp Volmacht en MLD-Volmacht
 Steun IGMP Snooping en MLD Snooping
 

     QoS

 
 Steun 4 rijen
 Steun SP en WRR
 Steun 802.1P
 Steun DSCP
 

        L3

 
  Steun IPv4, van IPv6 en van IPv4/IPv6 dubbele stapel
  Steun DHCP/PPPOE/Statics
  Steun Statische route
  NATIONAAL steun
  Steunbrug, Route, Route en Bruggemengde modus
  Steun DMZ
  Steun DNS
  Steun ALG
  Steun UPnP
  Steun Virtuele Server
 

 
      DHCP
 

   De Server van steundhcp

      VOIP

 
  Het protocol van het steunslokje,
  De codage van de steunstem: Itu-t G.711/G.723/G.726/G.729, auto onderhandelt met vraagagent,
  De annulering die van de steunecho itu-t G.165/G.168-2002, tot 128ms-staartlengte overschrijden,
  Hoge steun - lage snelheidsfax/Modem, omleidingsfax, en T38-fax,
  Steun In-band/RFC2833/SIP-INFORMATIE, MD5-authentificatie, vraag vooruit, oproep in wachtstand, hot-line vraag, en allerlei stem op de toegevoegde waarde, de dienst. Multi-party confereren,
  Steunlijn het testen volgens gr.-909.
 

    Draadloos

 
  Steun 802.11b/g/n en Gemengde modus,
  Steun 4 SSID,
  De steun geen-auth-Nr, WEP, WPA-PSK en WPA2-PSK functioneert met AES, TKIP-encryptie.
 

  Prestaties

 
 Gegevensverlies: <1> Vraagverlies: <0> 

  Veiligheid

 
  Steunfirewall
  De filter van steunmac
  Steunacl
  Steunurl filter
 

 Beheer

 
  Steun OMCI (itu-t G.984.x).
 

 
  Steunweb.
  Steun TR069.
  Steun TELNET.
  Steun CLI. 
 

 
 
Ordeinformatie
 

     
     Model
 

   Beschrijving

 
   Ntw-G174200S
 

 
   4GE+2 stemhavens +WIFI GPON ONU
 

 
 
 

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Echo Wang

Tel.: +8613760198031

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)