Thuis ProductenDe Router van GPON ONU

Stroomopwaartse Tarief1.25gbps GPON ONU Router, Lage de Modemrouter van de Machtsconsumptie GPON

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

Stroomopwaartse Tarief1.25gbps GPON ONU Router, Lage de Modemrouter van de Machtsconsumptie GPON

China Stroomopwaartse Tarief1.25gbps GPON ONU Router, Lage de Modemrouter van de Machtsconsumptie GPON leverancier
Stroomopwaartse Tarief1.25gbps GPON ONU Router, Lage de Modemrouter van de Machtsconsumptie GPON leverancier Stroomopwaartse Tarief1.25gbps GPON ONU Router, Lage de Modemrouter van de Machtsconsumptie GPON leverancier

Grote Afbeelding :  Stroomopwaartse Tarief1.25gbps GPON ONU Router, Lage de Modemrouter van de Machtsconsumptie GPON

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NATYWISH
Certificering: CE, RoHs, FCC
Modelnummer: Ntw-G174200S

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pc/doos
Levertijd: 5 - 8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Paypol
Levering vermogen: 5000pcs/week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
standaard: De norm van itu-t G.984.x Transmissieafstand: 2040km
Type vezel: enige wijze, enige vezel golflengte: TX: 1310mm RX: 1490mm
macht: DC12V, 1A/1.5A. Machtsconsumptie: ≤10W.

 
Optische het netwerkeenheid van HGU 4+2+wifi GPON ONU met 1 * 10/100/1000 gigabithaven + 3 * 
 
10/100 snelle Ethernet-havens, 2 havens van RJ11 FXS + WIFI 
 
 
Functies van 4 + 2 + WIFI GPON ONT
 
De optische netwerkterminal (ONT) 4 + 2 + WIFI is een optische modem die met het aansluitpunt met een optische kabel verbindt. Het wordt gebruikt op eind - het gebouw van de gebruiker om met het PON-netwerk aan één kant te verbinden en met de gebruiker aan de andere kant om te zetten. Het gegeven van het klanteneind wordt ontvangen wordt verzonden, bijeengevoegd en door ONT aan stroomopwaartse OLT die geoptimaliseerd. ONT is ook genoemd geworden optische netwerkeenheid (ONU). ONT is een termijn itu-t, terwijl ONU een IEEE-termijn is. Zij allebei verwijzen naar het gebruikers zijmateriaal in GPON-netwerk. Een klein verschil tussen hen zou de toepassingsplaatsen kunnen zijn. ONU kan in verschillende temperatuur en weersomstandigheden werken.
 
De eigenschap van 4 + 2 + WIFI GPON ONU
 
Sinds de vooruitgang in Ethernet-technologie, de „laatste mijl“ connectiviteit zou tussen de netwerkbackbone en de locale area networken (eind - gebruikers) moeten realiseren. Is het Gigabit Passieve Optische Netwerk (GPON) een rendabel punt-tot-meerpunttoegangsnetwerk, dat grote verbetering van de afstand van de gegevenstransmissie (tot 20km) en bandbreedte brengt (een stroomafwaartse capaciteit van 2.5Gbit/s en een stroomopwaartse capaciteit van 1.25Gbit/s). Nochtans, zijn de hogere bandbreedte van GPON en de gespleten verhoudingen slechts uitvoerbaar door GPON-Geschikt optische zendontvangers te gebruiken. Het wordt goed geplaatst helpen aan de behoeften aan hogere bandbreedte in FTTx-toepassingen voldoen, en blijft de groei van brandstof voorzien veel gevraagd voor de modules van GPON SFP.
 
 
Advantadge van 4 + 2 +WIFI GPON ONU 
 
1. Steun rijke QinQ VLAN, DHCP-Server/Relais en IGMP/MLD die multicast eigenschap snooping.
 
2. Steun IPv4 en de dubbele stapel van IPv6.
 
3. Steunenbrug, router en brug/routergemengde modus.
 
4. NATIONAAL steun, Firewallfunctie.
 
5. Toewijzing (DBA) van de steun de Dynamische Bandbreedte.
 
6. Steun PPPoE, DHCP, statische IP.
 
7. Gr.-909 lijn het testen.

 

Hardwarespecificatie

 

  Parameternaam

 
  Hardwareparameter
 

 
  GPON

 
  Chipset
 

 
  BCM68380 reeks.

 
  PON-Haven

 
  Single-mode Sc, enig-vezel, Stroomafwaarts tarief 2.5Gbps, Stroomopwaarts tarief 1.25Gbps.
 

 
  Golflengte
 

 
   Tx 1310nm, Rx 1490nm.

 
  Gevoeligheid
 

 
   < -27dBm="">

 
 Optisch Type
 

 
   SC/PC.

  Interfacetype

 
  4*10/100/1000Mbps,
  Auto aanpassingsethernet zet om, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaar,
  2 havens, RJ11-schakelaar.
 

 
 Draadloos

 
 Volgzaam met IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R één interne antenne en één externe antenne.
 

 
 Indicatoren
 

 13, voor MACHT, PON, LOS, WAN, WiFi, Telefoon, Lan, Paar, USB.

 
 Afmeting
 

 185mm×135mm×45mm.

 
 Macht
 

  DC12V, 1A/1.5A.

 
 Machtsconsumptie
 

  ≤10W.

 
 Gewicht
 (Geen Machtsadapter)
 

 340g.

 
  Grootte
 

 195mm x188mm x51mm.

 
 

Softwarespecificatie

 

   Parameter
   Naam

 
  Softwareparameter
 

 
   GPON
 

    LAN

 
  Het tarief van de steunhaven het beperken
  De opsporing van de steunlijn
 

    VLAN

 
  De markeringswijze van steunvlan
  De transparante wijze van steunvlan
  De boomstamwijze van steunvlan
  Van vertaal steunvlan wijze
  De wijze van steunvlan QinQ
 

   Multicast

 
 Steun IGMPv1/v2/v3
 Steunigmp Volmacht en MLD-Volmacht
 Steun IGMP Snooping en MLD Snooping
 

     QoS

 
 Steun 4 rijen
 Steun SP en WRR
 Steun 802.1P
 Steun DSCP
 

        L3

 
  Steun IPv4, van IPv6 en van IPv4/IPv6 dubbele stapel
  Steun DHCP/PPPOE/Statics
  Steun Statische route
  NATIONAAL steun
  Steunbrug, Route, Route en Bruggemengde modus
  Steun DMZ
  Steun DNS
  Steun ALG
  Steun UPnP
  Steun Virtuele Server
 

 
      DHCP
 

   De Server van steundhcp

      VOIP

 
  Het protocol van het steunslokje,
  De codage van de steunstem: Itu-t G.711/G.723/G.726/G.729, auto onderhandelt met vraagagent,
  De annulering die van de steunecho itu-t G.165/G.168-2002, tot 128ms-staartlengte overschrijden,
  Hoge steun - lage snelheidsfax/Modem, omleidingsfax, en T38-fax,
  Steun In-band/RFC2833/SIP-INFORMATIE, MD5-authentificatie, vraag vooruit, oproep in wachtstand, hot-line vraag, en allerlei stem op de toegevoegde waarde, de dienst. Multi-party confereren,
  Steunlijn het testen volgens gr.-909.
 

    Draadloos

 
  Steun 802.11b/g/n en Gemengde modus,
  Steun 4 SSID,
  De steun geen-auth-Nr, WEP, WPA-PSK en WPA2-PSK functioneert met AES, TKIP-encryptie.
 

  Prestaties

 
 Gegevensverlies: <1> Vraagverlies: <0> 

  Veiligheid

 
  Steunfirewall
  De filter van steunmac
  Steunacl
  Steunurl filter
 

 Beheer

 
  Steun OMCI (itu-t G.984.x).
 

 
  Steunweb.
  Steun TR069.
  Steun TELNET.
  Steun CLI. 
 

 
 
Ordeinformatie
 

     
     Model
 

   Beschrijving

 
   Ntw-G174200S
 

 
   4GE+2 stemhavens +WIFI GPON ONU
 

 
 
 

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Echo Wang

Tel.: +8613760198031

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)