Thuis ProductenPOE ONU

4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU

China 4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU leverancier
4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU leverancier 4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU leverancier

Grote Afbeelding :  4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: natywish
Certificering: CE, FCC, RoHs
Modelnummer: Ntw-E17800P

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1pcs/doos
Levertijd: 10 - 15 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, paypal Western Union,
Levering vermogen: 5000pcs/week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Elektrohaven: 8*10/100M basis-t RJ45port Optische Macht: IP camera, IP telefoon, draadloze AP enz.
Golflengte: 1310nm (TX)/1490nm (RX) Rxgevoeligheid: 25dBm
Maat: 26mm (H) ×109mm (W) ×152mm (D)

4KV schommelingsbescherming 8 FE havens openlucht waterdichte industriële POE ONU Ieee802.3AF/BIJ

                                                                                                                                

Productoverzicht

 

Ntw-E17800P de Industriële ONU-producten voldoen volledig aan IEEE 802,3 en de het apparaten technische beschrijving van China Telecom EPON (V2.1). Het is doeltreffend, handelbaar en te handhaven op telecommunicatieniveau, en kan hoge snelheidsdatadienst voor klanten verlenen. Het heeft een PON-opstraalverbindingshaven die met de apparaten van het bureaueind door optische vezel verbindt. 

 

Producteigenschap

 

1. Voldoe IEEE802.3/802.3ah-aan norm.

2. Automatische ontdekking en registratie.

3. Steun DBA en allerlei SLA.

4. Steun IEEE802.1DRSTP.

5. Multicast steun IGMPSnoopingV2.

6. EMI en ESD beschermingscertificatie.

7. Steun VLAN.

8. SNTP-synchronisatie van de cliënt de zij automatische tijd.

9. Rijke en krachtige OAM met extern beheermogelijkheden.

10. De maximum snelheid van de steunhaven, lijnopsporing en havenisolatie.

11. De opsporing van de steunstaat en automatische foutenplaats.

12. Steun macht-van alarm.

13. Elke PoE voedinghaven kan zich automatisch identificeren al dan niet een voeding met een standaard ontvangend apparaat aan macht wordt verbonden of drijft weg het aan.

14. Steun IEEE802.3af15.4W en IEEE802.3at30W-norm.

 

Ntw-E17800P verleent IP gegevenstoegang direct voor gebruiker, is het gebaseerd op de rijpe en stabiele, rendabele EPON-technologie, verstrekt één PON-haven, 8* 10/100M aanpassings elektrische interfaces. De goedkeuring van enige vezelwdm technologie (neerstraalverbinding 1490 NM, opstraalverbinding 1310 NM), en vergt slechts één enkele vezel om OLT te verbinden. De maximumtransmissieafstand tot 40 kilometers, steunfuncties van macht verloor rapport, het beheersfuncties van het steun lokale WEB. 8 POE te hoeven de Snelle Ethernet havens met automatische opsporing en erkenning overeenkomstig IEEE 802 het standaardpd materiaal van af/at en de functie van de voeding voor het, zodat niet om zich over schade aan privé standaardpoe of niet POE materiaal ongerust te maken. Is het gebruik van economische PoE plaatsing van draadloos toegangspunt (AP) en kleine bedrijfsnetwerk dat op IP de ideale keus van netwerkcamera's wordt gebaseerd. Kan de onderhouds onbelangrijke, draadloze dekking effectief oplossen, lang duurt de eindapparatuur elektriciteit, veiligheid de controlewerken en de maximumkosten van het besparingsproject.

 

 

Technische Parameter

Model Ntw-E17800P
Elektrohaven 8*10/100M basis-t RJ45port (automatische aanpassing)
PON-haven Symmetrische opstraalverbinding en neerstraalverbinding, 1Gbps-transmissietarief
Golflengte 1310nm (TX)/1490nm (RX)
Optische macht -1~+4dBm
Rxgevoeligheid -25dBm
Afstand 20km
Bufferruimte 1.25MB
MTBF 100000hours
PON-interface SC/PC
EPON-kenmerk Steunieee802.3ah norm
  Steun DBA
  (Gebruiksklare) steunonu automatische ontdekking en registratie
Norm Steun IEEE802.3, IEEE802.3u
  IGMPSnoopingV2
  Steun IEEE802.1QVLAN
  Steun IEEE802.1PQoS
PoE Voedinghaven:: 8
  Norm en macht: IEEE802.3af15.4W, IEEE802.3at30W
  Het werk wijze: automatische identificatie van voedingmateriaal, automatische voeding, machtsonderbreking.
WEBbeheer Werk met centrum OLT, volledig ONU-beheer, configuratie en software-upgrades samen.
Voeding (Extern) DC48V
Machtsconsumptie 4W
Het werk temperatuur -10~55℃
Opslagtemperatuur -40~70℃
Vochtigheid 5%~90% non-condensing
Grootte 26mm (H) ×109mm (W) ×152mm (D)

 

Ordeinformatie

 

Model Beschrijving

 

Ntw-E17800P

 

Industriële 8 havens POE ONU EPON

 

 

 

4KV schommelingsbescherming 8 FE Havens POE ONU, Openlucht Waterdichte EPON 1GE ONU

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: wendy

Tel.: +8615012857454

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)