Thuis ProductenDe Router van GPON ONU

De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit

China De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit leverancier
De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit leverancier De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit leverancier

Grote Afbeelding :  De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NATYWISH
Certificering: CE, RoHs, FCC
Modelnummer: Ntw-G17100H

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pcs/doos, 50 dozen/karton
Levertijd: 5 - 8 werkdagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 5000PCS /dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: FTTH, FTTO, FTTB Opstraalverbinding: 1*GPON interface
Maat: 105*76*25mm Fuction heeft: Firewall/QoS/VPN
Stardard: ITU-T G.984 Stroomafwaarts: 2.488Gbps

 
De Router 1GE van ZTE chipset GPON ONU kiest havens voor FTTH-steuncli WEBbeheer uit
 
Ntw-G17100H GPON ONT voor het vervullen van ultra-breedband de toegangsverzoek van FTTH wordt ontworpen van huis en SOHO-gebruikers die. Het is gebaseerd op de stabiele en rijpe GPON-technologie, die hoge prestaties/prijs verhouding, en de technologie van laag 2 Ethernet-schakelaar ook heeft. Het is hoogst betrouwbaar en gemakkelijk om, met gewaarborgde QoS te handhaven, en volledig volgzaam volgens de normen van itu-t G.984 GPON.
 
Eigenschappen:

  • Leeft ITU G.984.1, ITU G.984.2 na, verstrekken ITU G.984.3 en ITU G.984.4 verenigbaarheid van het gebruikers de uitvoerige GPON netwerk
  • Stroomafwaartse tarieven van tot 2.488Gbps en stroomopwaartse tarieven tot 1.244Gbps
  • De Gigabithaven verzekert snelle overdrachtsnelheden
  • Quality of Servicecontrole voor verkeersprioritization en bandbreedtebeheer
  • Snelle en probleemloze installatie
  • Intelligente macht-bewarende methode
  • De de vezeltoegang en gigabit haven verstrekken ongelooflijk snelle overdrachtsnelheden
  • Steunenomci (ONT-Beheersbesturingsinterface) extern beheer

 

Technische Beschrijvingen
 De machtsadapter voerde in: 220V AC, 50HZ
 Systeemvoeding: Zie het naambord op het apparaat
 Omgevingstemperatuur: - 20 Omringende vochtigheid ~ +55℃: (non-condensing) 10% ~ 90%
 Opslagtemperatuur: - 30 ~ +60℃ Opslagvochtigheid: (non-condensing) 10% ~ 90%
 

ParameternaamHardwareparameter
GPON
ChipsetDe Reeks van Realtek RTL9601B
PONSingle-mode Sc/enig-vezel, Stroomopwaartse 1.244Gbps, Stroomafwaartse 2.488Gbps.
GolflengteTx 1310nm, Rx 1490nm
Gevoeligheid<-28dbm>
Overbelasting>-8dBm
Optisch TypeSC/PC
Interfacetype

1*10/100/1000Mbps
Auto aanpassingsethernet-interfaces, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaar

Indicatoren5, voor MACHT, LOS, PON, Verbinding, Systeem
 
 
ParameternaamHardwareparameter
GPON
Basis

Steun auto-ontdekt, auto-configuratie, en autoingebouwde programmatuurverbetering
Steunauthentificatie SN/Psw/Loid/Loid+Psw
Steun het Drievoudige Roeren
Steundba bandbreedte

Alarm

De steun die hijgt sterven
Steun PortLoopDetect
De Haven Los van steuneth

LAN

Het tarief van de steunhaven het beperken
De opsporing van de steunlijn
Steundatatransportbesturing
De controle van het steunonweer

VLAN

De markeringswijze van steunvlan
De transparante wijze van steunvlan
De boomstamwijze van steunvlan (maximum 8 vlans)
Het 1:1 van vertaal steunvlan wijze (maximum 8 vlans)

Multicast

Steun IGMPv1/v2
Steun IGMP Snooping
Maximum Multicast vlan 8
Maximum Multicast Groep 64

QoS

Steun 4 rijen
Steun SP en WRR
Steun 802.1P
Classificatie: D-MAC/S-MAC/D-IP/S-IP/L4-s-Port/L4-D-Port/Vlan/Cos/Ether Type/DSCP

Beheer

Steun ITUT984.x OMCI
Steunweb
Steun CLI

Productie

Stroomopwaartse >900Mbps
Stroomafwaartse >960Mbps

Verloren pakket14Hours /Lost 0

 
 

De Router 1GE van ZTE Chipset GPON ONU kiest Haven voor FTTH-Steuncli WEBbeheer uit

 

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: wendy

Tel.: +8615012857454

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)