Thuis ProductenDe Router van GPON ONU

Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang

China Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang leverancier
Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang leverancier Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang leverancier

Grote Afbeelding :  Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: NATYWISH
Certificering: CE, RoHs, FCC
Modelnummer: Ntw-G1741CHW

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 1pcs/doos, 50 dozen/karton
Levertijd: 5 - 8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 5000PCS /dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
naam: GPON ONU gevoeligheid: HISILICON
De input van de machtsadapter: 220V AC, 50HZ macht: 12V, 1.5A
Stroomverbruik: ≤10W golflengte: 1310/1490nm

Enige vezel 1GE + 3FE + WiFi + CATV-WDM GPON ONU Router voor breedbandtoegang
 
 

Ntw-G1741CHW de reeks is een gebruiker voldoet het einddieproduct door NATYWISH wordt ontworpen, die CATV-functie heeft, aan de norm van itu-t G.984, heeft goede verenigbaarheid, kan compatibel systeem goed met het materiaal van OLT van de heersende stromingsverkoper. Verlenend 4 havens breedbandtoegang, kan krachtige, handelbare twee lagen bereiken Ethernet-functie.

 

Ntw-G1741CHW de reeks heeft 1 PON-haven, 1 10/100/1000base-t 3 havens 10/100base-t en één CATV-output.


1GPON+1GE+3FE+WIFI +CATV is een FTTH-materiaal van de bandbreedtetoegang. Gebaseerd op rijpe en stabiele GPON-technologie, heeft het krachtige functies met hoge stabiliteit, QoS-waarborg, uitvoerig beheer en flexibele voorzien van een netwerkbouw, enz.

 

 

 

Technische Beschrijving

Parameternaam Hardwareparameter
1 vezelinput 2 vezelinput
PON GPON, Sc, Stroomopwaartse 1.25Gbps, Stroomafwaartse 2.5Gbps.
single-mode/enig-vezel single-mode/dubbel-vezel
PON-Haventype BOSA
Golflengte Tx 1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm
Gevoeligheid <-27dbm>
Overbelasting > -3dBm (PX20+)
Optisch Type SC/APC
LAN Interface

1*10/100/1000Mbps + 3*10/100Mbps +

Auto aanpassingsethernet zet om, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaar

Draadloos IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R, Externe 2
RF (CATV) 1 de schakelaar van CATV F
Indicatoren 8, voor MACHT, LOS, REG., LAN, CATV, WiFi
De input van de machtsadapter 220V AC, 50HZ
Omgevingstemperatuur -20 ~ +55℃
Omringende vochtigheid (non-condensing) 10% ~ 90%
Opslagtemperatuur -30 ~ +60℃
Opslagvochtigheid (non-condensing) 10% ~ 90%
Afmeting (L x W x H) 206mm×168mm×39mm
Macht 12V, 1.5A
Machtsconsumptie ≤10W
Gewicht (Geen Machtsadapter) Ongeveer 400g

 

 

Functies

 

Functie Parameter
Internetverbinding Brug/het Verpletteren
LAN

Het tarief van de steunhaven het beperken

De opsporing van de steunlijn

Steundatatransportbesturing

De controle van het steunonweer

VLAN

De markeringswijze van steunvlan

De transparante wijze van steunvlan

De boomstamwijze van steunvlan

Van vertaal steunvlan wijze

De wijze van steunvlan QinQ

Multicast

Steun IGMPv1/v2/v3

Steunigmp Volmacht en MLD-Volmacht

Steun IGMP Snooping en MLD Snooping

L3

Steun IPv4, van IPv6 en van IPv4/IPv6 dubbele stapel

Steun WAN DHCP/PPPOE/Static IP

Steun Statische Route

NATIONAAL steun

Steunhaven het door:sturen

De server van steundhcp

Draadloos

Steun 802.11b/g/n en Gemengde modus

De steun geen-auth-Nr, WEP, WPA-PSK en WPA2-PSK functioneert met AES, TKIP-encryptie

CATV Lokale steun of afstandsbediening
Veiligheid

Steunfirewall

De filter van steunmac

Steunacl

Steunurl filter

QoS

Steun 4 rijen

Steun SP en WRR

Steun 802.1P

Steun DSCP

Beheer

Steun ITUT984.x OMCI

Steun TR069

Steunweb

Steun TELNET

 
Enige Vezelac 220V 50HZ GPON ONU Router, de Router van GPON WiFi voor Breedbandtoegang

 

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: wendy

Tel.: +8615012857454

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)