Thuis ProductenDe Module van GPON ONU

De digitale Kenmerkende Naleving van de Voedingrohs van de Monitorgpon ONU Module Enige 3.3V

Certificaat
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Van goede kwaliteit 10G GPON OLT voor verkoop
Klantenoverzichten
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Entregarápida, possívelmente serviçosalfandegárias van abertopelos, mas van discofalhou uma van Com ultrapassado van vendedorfoi van Com van boaconversação. recomendo funcionando van foitestado e normalmente

—— Pedro Geron

Otimoproduto e me entregaram van comum certamente vou van maisrápido que o comprar mais

—— Marcos Povoa Barbosa

Ik ben online Chatten Nu

De digitale Kenmerkende Naleving van de Voedingrohs van de Monitorgpon ONU Module Enige 3.3V

China De digitale Kenmerkende Naleving van de Voedingrohs van de Monitorgpon ONU Module Enige 3.3V leverancier

Grote Afbeelding :  De digitale Kenmerkende Naleving van de Voedingrohs van de Monitorgpon ONU Module Enige 3.3V

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Natywish
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, GPON-Netwerktoepassingen Naam van het product: minionu van 1ge epon voor ftth fttb, GPON ONU
golflengte: 1100-1600nm, 1310 /1490nm Type: WIFI PON ONU, gepon onu, ONU/ONT
Certificering: RoHS,CE Garantie: 3 jaar, 1 jaar

EIGENSCHAPPEN

  • Enige vezel tweerichtingsgegevens - verbindingen de asymmetrische toepassing van TX 1250Mbps/van RX 1250Mbps EPON ONU met GEPON-MAC, Enige vezel tweerichtingsgegevens - verbindingen de asymmetrische toepassing van TX 1244Mbps/van RX 2488Mbps GPON ONU met GPON-MAC
  • SC/UPC vergaarbak SFP met binnen MAC van GPON/EPON ONU, „Gebruiksklaar“ via auto-ontdekking en configuratie
  • 1310nm vriespunt-de zender van de uitbarstingswijze, ononderbroken de wijzeontvanger van 1490nm TIA
  • Enige 3.3V-voeding
  • De digitale kenmerkende monitor wordt ver teruggewonnen door OLT
  • De naleving van SFP MSA
  • Lage EMI en uitstekende ESD bescherming
  • Klasse I volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825
  • RoHSnaleving
  • Het compatibele systeem van GPON/EPON ONU
  • Leeft Multi-Source Overeenkomst (MSA) SFF-8074i van SFP na
  • Leeft IEEE802.3AH na
  • Leeft itut-t G.984.2, G.984.2-Amendement 1 na
  • Leeft het beheer van ITUT G.988 ONU en besturingsinterface (OMCI) specificatie na
  •  

TOEPASSINGEN

  • Gigabit-geschikt Passieve Optische Netwerken (GPON/EPON)
  • Het product is MSA-Volgzaam SFP dat niet alleen de optica voor een ONU, maar alle elektronikabehoefte ook opneemt. Het is een „PON op een Stok“ die een volledige FTTH ONU in lichtjes overmaats SFP. Het kan in voorzien van een netwerkmateriaal worden gestopt. Het toestaan van de gegevens zet op een schakelaar, router, enz. die voor verschillende vezelmilieu's en afstandsvereisten een moet worden aangepast om

Contactgegevens
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Contactpersoon: Sun

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)